JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

INZERUJTE A PRODÁVEJTE NEMOVITOSTI

Realitní portál bez poplatků s inzercí zdarma

UŠETŘETE PENÍZE A ČAS. VŠICHNI NYNÍ MOHOU INZEROVAT ZDARMA
Inzerujte s námi zdarma. Vaši nemovitost budeme propagovat i na sociální síti Facebook. Vložení inzerátu zabere jen 3 minuty.
PRODÁVEJTE A PRONAJÍMEJTE NEMOVITOSTI
Inzetovat mohou přímí vlastníci i realitní kanceláře. Vložené inzeráty uvidí každý den několik tisíc zájemců.
POKUD SE NEDAŘÍ PRODAT
Někdy prodej i pronájem mohou trvat déle. Nedělejte si starosti. Pokud budete mít sami zájem, doporučíme Vám prověřeného realitního makléře ze zavedené realitky. S prodejem nebo pronájmem vám pomůže.
NEJNOVĚJŠÍ NEMOVITOSTI
ATRAKTIVNÍ NABÍDKA
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace