JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Pro pohodlnější prodej nabízíme

Vytvoření půdorysu objektu

Díky půdorysu si kupující udělají lepší představu o dispozici vaší nemovitosti. Půdorys vytváříme v profesionálním nástroji Sweet Home 3D. Jako podklad pro vytvoření nám bude stačit náčrt na kousku papíru, který vyfotíte a pošlete nám ho třeba na email. U Vašeho inzerátu se pak automaticky objeví 3D vizualizace.

Půdorys bytu, ukázka

Odhad ceny nemovitosti

Bezplatný odhad vám v dnešní době provede jakákoli realitka výměnou za emailovou adresu. Často to bývá jen záminka k tomu, aby realitka mohla vaši nemovitost dále nabízet svým klientům. Kvalita takového odhadu ale vychází jen z porovnání s aktuálně nabízenými nemovitostmi na jiných realitních portálech. Objednáním našeho odhadu získáte odhad od akreditovaného odhadce, který spolupracuje s bankami. Výstupem je několika stránkový dokument, jehož závěrem je stanovení tržní ceny nemovitosti.

 

Propagační plachta pro rychlejší prodej

Zaujměte i kolemjdoucí. Díky propagační plachtě budou okamžitě vědět, že je nemovitost na prodej. Plachta má rozměry 120x50 cm, je vyrobena z kvalitního materiálu o celkové gramáži 510 g/m2, se zpěvněným obvodema a včetně kovových oček. Zasíláme jej běžnou poštou.

 

Focení nemovitosti leteckým dronem

Všimli jste si, že některé nemovitosti mají krásné prezentace z ptačí perspektivy? I tuto službu nabízíme.

 

Doporučení realitního makléře

Většina našich inzerentů prodá nemovitost po své ose. Někdy to může trvat déle. Čekáte měsíc, dva a nic se neděje. Nedělejte si starosti. Doporučíme vám osvědčeného makléře z prověřené realitky. S prodejem vám pomůže. Spolupracujeme s velkmými a lokálními realitními kancelářemi.

Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace