JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej bytu 1+1, 42 m²

Koželužská, Chrudim

2 010 000 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 70 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 42 m²
Dispozice:

1+1

Zařízenost: Částečná

Vybavení:

Sklep
Prodám byt 1+1 v Chrudimi, Koželužská, 42m2 + sklep a půda v přízemí jednopatrového domu. Vytápění akumulačními kamny. Plyn do domu je také zaveden a připraveno na napojení. Za domem je společný uzavřený travnatý dvorek. Sklep koje 2,4x2,6m. Půda 2,9x6,3m společná s dalším jedním bytem. Vybavení dle foto zůstává.
Kontakt na majitele, možno bez provize pro RK 608 271 045
Doplňkové informace
Id inzerátu: 292
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 1
Orientace: Východ
Energetická náročnost: E – Nehospodárná
Charakter kontrukce: Cihla
Stav: Dobrý
Způsob vytápění: elektřina

Inženýrské sítě:

Internet
Elektřina
Plyn
Kanalizace
Vodovod
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace