JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej bytu 2+kk, 43 m²

U Krizovatky, kolín

4 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 50 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 43 m²
Dispozice:

2+kk

Zařízenost: Žádná

Vybavení:

Terasa
Sklep
Prodej 2kk/Zahrada, Kolín
Byt 2+kk užitnou plochou 43m2 s vlastní zahradou 74m2. se nachází v krásné funkcionalistické budově v atraktivní lokalitě a jenom pár minut chůze od obchodního centra Futurum.
Vysoké 2,83m stropy, rozměrná okna a příjemná lokalita obklopená zelení, se nabízí širokou škálou služeb a skvělou dopravní dostupností do historického centra Kolína. Kousíček od domu se nachází hlavní vlakové nádraží, ze kterého je výborná dostupnost do Prahy.
Možnost dokoupení sklepní kóje.
Předpokládaný termín dokončení: červenec-srpen 2022.
Cena: 4 880 000 Kč.

Doplňkové informace
Id inzerátu: 269
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 1
Orientace: Jih
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná
Charakter kontrukce: Cihla
Stav: Novostavba
Způsob vytápění: ústřední topení

Okolí:

škola
školka
obchody
pošta
kultura
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace