JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej bytu 3+1, 73 m²

Rochovská, Praha

6 950 000 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 140 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 73 m²
Dispozice:

3+1

Zařízenost: Kompletní

Vybavení:

Balkon
Parkování
Výtah
Sklep
Prohlídky možné POUZE pro vážné zájemce s možností financování a pouze v případě vážného zájmu (například zájem o bydlení v lokalitě, kde je veškerá občanská vybavenost a ani ne půl hodiny do centra nebo v blízkosti rodina, známí atp.).Možnost nastěhování ideálně nejdříve v lednu 2024 - v případě seriózního jednání dle domluvy.V blízkosti vše potřebné k životu, vynikající občanské služby. Vybavení bytu k dispozici, možno se rovnou nastěhovat a bydlet.Pro více informací - email. Na obecné dotazy neodpovídám.

Energetickou náročnost upřesním.
Vymeru take prosim - tytondve polozky zatim orientacne prosm.
Doplňkové informace
Id inzerátu: 341
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 6
Orientace: Západ
Energetická náročnost: C – Vyhovující
Charakter kontrukce: Panel
Stav: Dobrý
Způsob vytápění: ústřední topení

Inženýrské sítě:

Internet
Elektřina
Plyn
Kanalizace
Vodovod

Okolí:

škola
školka
obchody
pošta
sportoviště
kultura
lékař
banka
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace