JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej bytu 4+1, 6 m²

PRAHa, brno

6 000 000 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 120 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 6 m²
Dispozice:

4+1

Zařízenost: Částečná

Vybavení:

Balkon
Parkování
Dobrý den, chci informovat všechny, kteří potřebují urgentní půjčku, aby se obrátili na paní Ryzovou janu. Viděl jsem lidi, jak svědčili, jak od ní dostali půjčku, proto ji žádám o půjčku 1500 000 Kč, k mému překvapení byla půjčka schválena druhý den, opravdu odvádí skvělou práci, kontaktujte ji e-mailem pokud potřebujete půjčku na: jryzova@gmail.com
whatsapp+ 420 739 285 330
Doplňkové informace
Id inzerátu: 489
Vlastnictví: družstevní
Podlaží: 4
Orientace: Jih
Energetická náročnost: E – Nehospodárná
Charakter kontrukce: Cihla
Stav: Velmi dobrý
Způsob vytápění: krb

Inženýrské sítě:

Plyn
Kanalizace

Okolí:

škola
školka
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace