JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej bytu 5+kk, 200 m²

Brno, Brno

70 000 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 50 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 200 m²
Dispozice:

5+kk

Zařízenost: Kompletní

Vybavení:

Garáž
Jste frustrovaní a uvažujete o prodeji svých drahocenných cenností za naléhavé finance?

Už se nebojte! S Půjčkou 24/7 platíte své účty a plníte své potřeby a přitom vlastníte své cennosti. Získejte od nás rychlou půjčku pomocí e-mailu: YVETACAKOVA@GMAIL.COM. Nabízíme okamžitou půjčku až 30 milionů Kč s výhodami, jako je okamžité vyplacení, minimální úrokové sazby, flexibilní možnosti splácení, 24x7 zákaznická podpora a další. Napište nám ještě dnes na email: YVETACAKOVA@GMAIL.COM.
Doplňkové informace
Id inzerátu: 301
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 2
Orientace: Jiho-východ
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná
Charakter kontrukce: Dřevostavby
Stav: Velmi dobrý
Způsob vytápění: ústřední topení

Inženýrské sítě:

Internet
Elektřina

Okolí:

škola
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace