JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej bytu 5+kk, 45 m²

34, prague

5 000 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 50 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 45 m²
Dispozice:

5+kk

Zařízenost: Kompletní

Vybavení:

Balkon
Parkování
Hledáte půjčku na obnovu svého podnikání, ať už se jedná o projekt nebo koupi nemovitosti. Banka ale nabízí podmínky, které nemůžete splnit. Jsem fyzická osoba a nabízím půjčky od 50 000 do 25 000 000 Kč, což umožňuje občanům platit měsíční splátky. Pro více informací mě prosím kontaktujte Email: mhorackova04@gmail.com
Doplňkové informace
Id inzerátu: 445
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 65
Orientace: Východ
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná
Charakter kontrukce: Nízkoenergetický
Stav: Velmi dobrý
Způsob vytápění: ústřední topení

Inženýrské sítě:

Elektřina
Plyn

Okolí:

školka
lékař
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace