JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej bytu 6kk, 66 m²

praha, praha

950 000 000 Kč
Prodejce Realitka
Plocha nemovitosti: 66 m²
Dispozice:

6kk

Zařízenost: Kompletní

Vybavení:

Sklep
Úspěšná půjčka do 24 hodin
Jmenuji se Marie Králová. Žiji v České republice, poté, co jsem se rozhodl pro půjčky online a moje banka a hypoteční věřitel odmítl konsolidační půjčku, narazil jsem na Haasovou Helenu přes vyhledávání Google a narazil jsem na tuto společnost, která mi půjčila 1 500 000 Kč, kontaktujte je přes haasovahelena9 @gmail.com +420602851014
Doplňkové informace
Id inzerátu: 285
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 67
Orientace: Severo-východ
Energetická náročnost: A – Mimořádně úsporná
Charakter kontrukce: Cihla
Stav: Velmi dobrý
Způsob vytápění: plyn

Inženýrské sítě:

Internet

Okolí:

pošta
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace