JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej domu 2+1, 5 m²

502, prague 10

6 000 000 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 120 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 5 m²
Dispozice:

2+1

Zařízenost: Částečná

Vybavení:

Balkon
Dobrý den, chci informovat všechny, kteří potřebují urgentní půjčku, aby se obrátili na paní Ryzovou janu. Viděl jsem lidi, jak svědčili, jak od ní dostali půjčku, proto ji žádám o půjčku 1500 000 Kč, k mému překvapení byla půjčka schválena druhý den, opravdu odvádí skvělou práci, kontaktujte ji e-mailem pokud potřebujete půjčku na: jryzova@gmail.com
whatsapp+ 420 739 285 330
Doplňkové informace
Id inzerátu: 479
Vlastnictví: osobní
Orientace: Jiho-východ
Energetická náročnost: D – Nevyhovující
Charakter kontrukce: Nízkoenergetický
Stav: Po rekonstrukci

Inženýrské sítě:

Internet

Okolí:

obchody
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace