JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej domu 2+1, 100 m²

Přebozy, Přebozy

3 700 000 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 110 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 100 m²
Dispozice:

2+1

Zařízenost: Částečná

Vybavení:

Sklep
2 domky 2+1,2×50m2 na společném pozemku 100m2+ zahrada(parcela k zástavbě)817m2. U domů dvůr,dvorek+předzahrádka, koupelna(el.bojler)+WC splach. přístup zvenku,kanalizace,el.,ústř.topení,kotel uhlí+el.,dílna,sklad.místn.na dřevo,topivo zvláštní vchod.Domy před rekonstrukcí.Přívod vody z vlastní studny na parcele-zahrada 817m2,k zástavbě,15m od stavení,el 220/380,el.sopka u vchodu,veř.kanalizace.Parcela-zahrada součást prodeje jako celek.
Doplňkové informace
Id inzerátu: 409
Vlastnictví: osobní
Orientace: Jiho-západ
Energetická náročnost: F – Velmi nehospodárná
Charakter kontrukce: Cihla
Stav: Před rekonstrukcí

Inženýrské sítě:

Elektřina
Kanalizace
Vodovod
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace