JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej domu 3+1, 200 m²

prague, praha

60 000 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 50 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 200 m²
Dispozice:

3+1

Zařízenost: Kompletní

Vybavení:

Terasa
Parkování
Výtah
Garáž
Dobrý den, nabízíme půjčku, která vám pomůže překonat různé finanční starosti a bez problémů čelit vašim budoucím cílům, nabídku půjčky předkládám lidem v nesnázích nebo těm, kteří chtějí pomoci vyřešit finanční problém nebo začít podnikat. Nabízím půjčky od 5 000 Kč do 90 000 000 Kč na dobu splácení (1 až 400) měsíců s nízkou úrokovou sazbou 4 % a pro více informací o mé nabídce kontaktujte email: veroslavaulrichova8@gmail.com
Doplňkové informace
Id inzerátu: 462
Vlastnictví: osobní
Orientace: Jih
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná
Charakter kontrukce: Cihla
Stav: Velmi dobrý

Inženýrské sítě:

Internet
Elektřina
Plyn
Vodovod

Okolí:

školka
obchody
pošta
kultura
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace