JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej domu 4+1, 109 m²

Vršky, Jablůnka

3 100 000 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 90 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 109 m²
Dispozice:

4+1

Zařízenost: Částečná

Vybavení:

Balkon
Parkování
Sklep
Garáž
Rodinný dům v osobním vlastnictví, 2 podlaží + suterén, celková užitná plocha 109,8 m2, a zahrada 1 308,8 m2. Jablůnka, místní část Vršky.
Nabízíme rodinný dům s pozemkem k prodeji – Život na vesnici na jižním svahu Vsetínských vrchů v údolí Bečvy. Jedná se o poschoďovou nemovitost z roku 1970. Před garáží v suterénu je další parkovací místo s výjezdem na asfaltovou komunikaci.
Za vstupem do domu se nachází předsíň/veranda a dále chodba. Odtud vedou dveře do kuchyně se spíží, velkého obývacího pokoje (dá se projít i přes kuchyni) a do WC. Z chodby vedou schody také do poschodí k dalším pokojům nebo do suterénu do garáže a sklepa. V poschodí je chodba se samostatnými vchody do tří pokojů a koupelny. Z jednoho pokoje je vchod na balkón. Střecha je plochá, po celkové opravě roku 2018. Před domem je květinová zahrada, za domem je sad a zahrada přístupná i z horní polní cesty. Část (1/5, tj. 80,8 m2) této cesty je neoddělitelnou součástí nabídky. Na zahradě jsou ovocné stromy, hlavně jabloně.

Dům je připojen k plynu, elektřině, vodovodu a kanalizaci. Ústřední vytápění radiátory je pak zajištěno kotlem na zemní plyn. V suterénu je rovněž kotel na tuhá paliva.

Občanská vybavenost v obci Jablůnka:
Základní škola (1. – 9. ročník), mateřská škola, Jednota Coop, Hruška, řezník, pošta, dvě restaurace, dvě autobusové a jedna vlaková zastávka, obecní úřad, policie ČR, zdravotní středisko, lékárna, kostel, knihovna, zahradnictví, stavebniny, bankomat, tělocvična, fotbalové hřiště, tenisové kurty, veřejný vodovod, plynovod a kanalizace napojená na čističku.

Majitelé si vyhrazují právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce, a to případně formou elektronické aukce.

Parametry
• Stavba z pórobetonu a cihly
• Původní dvojitá okna, dům nezateplený
• Před rekonstrukcí
• Samostatný
• Patrový
• Balkon
• Přípojky: elektřina, plyn, voda a kanalizace
• Mimo záplavovou oblast

kontakty : alojz.hroch@gmail.com, +421 911 602 731, simova.hel@seznam.cz +420 720 314 326
Doplňkové informace
Id inzerátu: 473
Vlastnictví: osobní
Orientace: Jiho-západ
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná
Charakter kontrukce: Cihla
Stav: Dobrý

Inženýrské sítě:

Internet
Elektřina
Plyn
Kanalizace
Vodovod

Okolí:

škola
školka
obchody
pošta
sportoviště
lékař
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace