JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej domu 5+1, 335 m²

Na Výsluní, Dřísy

23 000 000 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 350 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 335 m²
Dispozice:

5+1

Zařízenost: Částečná

Vybavení:

Terasa
Parkování
Nabízíme k prodeji prostornou novostavbu RD 5+kk s jižně orientovanou slunnou terasou a velkým pozemkem, Dřísy u Brandýsa nad Labem - Stará Boleslav.
Velikost pozemku 3.686 m2.

Nemovitost se nachází v klidné okrajové části obce Dřísy, ul. Na Výsluní.

Na rovinatém pozemku s jižní orientací stojí velmi moderně pojatá novostavba rodinného domu s rovnou pultovou a šikmou střechou a zastavěnou plochou 242 m2.

Dispozice domu nabízí rozlehlý prosklený obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na terasu. Dále dvě ložnice, dva další pokoje, dvě koupelny a technickou místnost. Vše s velkými a atypicky řešenými okny a dveřmi.

Celkový dojem obytné části domu velkoryse doplňuje navazující terasa se širokými schody do upravené zahrady.

Novostavba zcela přesvědčuje svým celkovým moderním řešením a použitými prvotřídními materiály a technologiemi. Např. topení řešeno tepelným čerpadlem Stiebeleltron vzduch-voda v provedení do podlahy včetně chlazení. Domovní větrací podhledová jednotka Vaillant s rekuperací. Okna hliníková s vakuovanými trojskly. Podlaha v obývacím pokoji, přírodní dubová. Záruka na bezúdržbový materiál střechy 25 let, životnost 60 let. Terasa - 93 m2 je z mořeného exotického dřeva MIRINDIBA.

Štítek energetické náročnosti budovy klasifikace A (!).

Polovina zahrady založené u domu je oplocená se vzrostlým živým plotem, dobře prospívajícími ovocnými stromy, budoucím jezírkem a nadzemním koupacím bazénem s filtrací.

Vlastní vydatná vrtaná studna s kvalitní vodou.

Tlaková kanalizace.

Vzdálenější zatím volná polovina pozemku vybízí dostatečnou velikostí například ke stavbě tenisového kurtu…

Vydařený, moderní, kolaudovaný dům je nyní nabízen ještě před úplným dokončením, což umožní novému majiteli finalizovat detaily a vložit do stavby „svého ducha“.

Poloha nemovitosti zajišťuje klid, daleký zelený výhled a základní občanskou vybavenost v místě.

Kostelec nad Labem 9 km, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav 10 km, metro Praha Černý Most 24 km.
Doplňkové informace
Id inzerátu: 405
Vlastnictví: osobní
Orientace: Jih
Energetická náročnost: A – Mimořádně úsporná
Charakter kontrukce: Cihla
Stav: Novostavba

Inženýrské sítě:

Internet
Elektřina
Kanalizace
Vodovod

Okolí:

škola
obchody
pošta
sportoviště
kultura
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace