JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej komerční nemovitosti Jiný, 66 m²

Bělohorská, Praha 6

4 250 000 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 120 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 66 m²
Druh komerčního objektu

Jiný

Komerční prostor k prodeji v Praze 6 - Břevnově, který nabízí možnost využití pro nejrůznější podnikatelské záměry např. kanceláře pro administrativní, reklamní a další činnosti, školící středisko, ordinaci, obchod se vzorkovnou.
Jednotka je vhodná i jako investice za účelem dalšího pronájmu pro svojí dobrou polohu a ve vyhledávané lokalitě Břevnova.
Dobré dopravní spojení, tramvajová zastávka U kaštanu před domem, Metro A -12 min. ( Hradčanská, Malostranská), nedaleko je napojení na Strahovský tunel a tunel Blanka.
Jednotka je po celkové rekonstrukci (elektroinstalace, vodovodní potrubí), nová dlažba.
Součástí prodeje je i podíl na společné zahradě u domu, která je orientovaná do vnitrobloku.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Prohlídky možné domluvit na tel. 602 250 309 p. Stránský.
Doplňkové informace
Id inzerátu: 327
Vlastnictví: osobní
Orientace: Západ
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná
Stav: Dobrý

Inženýrské sítě:

Elektřina
Vodovod
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace