JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej komerční nemovitosti Stravovací objekt, 987 m²

Náměstí, Vranov nad Dyjí

15 200 000 Kč
Prodejce Realitka
Plocha nemovitosti: 987 m²
Druh komerčního objektu

Stravovací objekt

Vybavení:

Balkon
Parkování
Garáž
Pážecí dům Vranov nad Dyjí
4+1, Restaurace, Penzion, Kavárna, Cukrárna, Vinárna, Zahradní restaurace, kašna, garáž

Vranov nad Dyjí v okrese Znojmo.
Zastavěná plocha je 390 m2, celková plocha 987 m2.

Nabízíme k prodeji tzv. Pážecí dům, který je nejvýznamnější historickou stavbou přímo na náměstí malebného městyse Vranova nad Dyjí. Jedná se o pozdně barokní měšťanský dům z konce 18 století, který sloužil v tehdejší době nejen k ubytování pážecího služebnictva ze zámku, ale i pro pořádání společenských a kulturních příležitosti vrchnosti ze zámku. Budova je po celkové rekonstrukci, která proběhla v letech 2001 - 2004, u které se kladl důraz na zachování a obnovu historických prvků. Budova je dvojpodlažní o celkové zastavěné ploše 390 m2. Celková plocha objektu včetně vnitřního dvora se zahradou je 987 m2. Součástí stavby je vlastní pozemek. Dnes je Pážecí dům zařazen mezi chráněné kulturní památky našeho státu.

V budově se nachází byt majitele (správce) o dispozici 4+1 o velikosti 200 m2, restaurace se salonkem, kuchyně, zahradní restauraci s fontánou s výhledem na vranovský zámek, vinárna, stylová cukrárna kavárna s letní terasou s výhledem na náměstí. V přístavbě objektu se v 1. patře nachází penzion s kapacitou 4 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. V podkroví hlavní budovy je rozsáhlý půdní prostor o velikosti cca 210 m2, který lze pohodlně upravit pro různé společenské aktivity, jako jsou vernisáže, komorní koncerty, společenská setkání apod.
Zabezpečené parkování pro cca 4 automobily je k dispozici na pozemku v zadní části kde se nachází také prostorná garáž.

Celý objekt je elektronicky zabezpečen a střežen kamerami a je propojen počítačovou sítí. Veškeré vybavení včetně technologického zařízení spojeného s provozem je v ceně objektu.

Objekt je napojen na vodovod, kanalizaci, elektřinu, plyn a má také vlastní studnu. Vytápění objektu je řešeno zemním plynem, provoz umožňují tři kotle přes tři samostatné obvody. Rovněž odběr elektřiny, městské vody a zemního plynu je řízen vlastními hodinami, tedy každý odběr je evidován zvlášť.

Objekt se prodává zařízený.

Pážecí dům je dobře vybaven pro pořádání seminářů, obchodních jednání, zájezdů, rodinných oslav včetně degustací moravských vín ve vinárně.
Svým zařízením a polohou je ideálním místem pro vybudování Gourmet Restaurace s vlastní kariérou nebo může důstojně sloužit jako reprezentativní firemní sídlo. Snad jen dodat, že Vranov nad Dyjí je vyhledávaným a oblíbeným místem pro dovolenou, sportovní vyžití, rybaření, rekreaci nabízí se nádherný park Podyjí, vranovská přehrada atd.
Nový majitel této nemovitosti může začít provozovat krásný a vybavený objekt, nacházející se přímo pod zámkem, na který je výhled přímo ze zahradní restaurace.

Doporučujeme prohlídku nemovitosti.
Doplňkové informace
Id inzerátu: 374
Vlastnictví: osobní
Orientace: Severo-východ
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná
Stav: Dobrý

Inženýrské sítě:

Internet
Elektřina
Plyn
Kanalizace
Vodovod
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace