JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej komerční nemovitosti Výroba a skladování, 1680 m²

Jestřabí Lhota, Jestřabí Lhota

5 000 000 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 140 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 1680 m²
Druh komerčního objektu

Výroba a skladování

Vybavení:

Parkování
Prodám komerční prostory bývalého kravína (budova 1680 m2 na oploceném pozemku o rozloze cca 4200 m2) na okraji vesnice Jestřabí Lhota. Dostupnost 4 km od dálnice Praha – Jaroměř (exit 50), 7 km od Kolína. Možnost příjezdu kamionů, lze objet celý kravín. V objektu je přívod el. proudu 400 V. Možnost připojení na vodovodní řád. Objekt je hlídán. Vhodné pro sklady.
Cena 5 000 0000,- Kč k jednání.

Jen volejte, kdykoliv, 728 597 611, Korecký. Možnost prohlídky i o víkendu.
Doplňkové informace
Id inzerátu: 313
Vlastnictví: jiný typ vlastnictví
Orientace: Západ
Energetická náročnost: G – Mimořádně nehospodárná
Stav: Před rekonstrukcí

Inženýrské sítě:

Elektřina
Kanalizace
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace