JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej komerční nemovitosti Výroba a skladování, 530 m²

Veřovice, Veřovice

2 200 000 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 70 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 530 m²
Druh komerčního objektu

Výroba a skladování

Vybavení:

Parkování
Výtah
Sklep
Jistě existuje kupec pro dům s velkou možností využití. Výborné umíštění . křižovatka tří měst - Nový Jičín, Kopřivnice, Frenštát p.R.. Nedávno ukončila činnost tiskařská firma pro výrobu a tisk. Už jsme nechtěli pokračovat. Kdo má výrobu, může začít ihned, dům je pro výrobu ideální. Dvě haly ideální pro výrobu a sklady. Vše můžete mít v jednom objektu. S investicí můžete mít zde i byt ve 2. patře.

Kdo chce mít malý pivovar, dům je ideální. Byl vystavěn pro podobný účel v r. 1921. Má hezkou historii a oceníte i původní velké dřevěné dveře, původní dlažbu na schodišti a dobrý základ. Dům je zpoloviny podsklepený. Nechybí ani rampa k prostoru v přízemí.

Kdo má chuť investovat a vytvořit byty, investice by byla větší. Ze dvora můžete vystavět samostatné vchody do bytů. Nemovitost si pojďte prohlédnout, uvidíte sami.

Kdo chce projekční kanceláře, je to další skvělá možnost využití. Dva velké prostory to přímo nabízejí.
Přijďte si nemovitost prohlédnout, uvidíte až na místě, že se dá tady vytvořit cokoli.
Mám své podnikání a dům je pro mne velký. Věřím, že vám poslouží stejně jako naší dřívější firmě.
Je tady vlastní studna i přípojka na státní vodovod přímo u domu.
Volejte na tel 775211355 nebo napište sms, ozvu se vám.
Fotografie vám napoví, ale dům je potřeba vidět, zavolejte / realitní makléře požádám, nevolejte, realitku už mám/ děkuji/
Doplňkové informace
Id inzerátu: 227
Vlastnictví: osobní
Orientace: Jih
Energetická náročnost: C – Vyhovující
Stav: Dobrý

Inženýrské sítě:

Elektřina
Vodovod
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace