JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Pronájem bytu 2+1, 7 m²

praha, praha

500 000 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 500 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 7 m²
Dispozice:

2+1

Zařízenost: Částečná

Vybavení:

Parkování
dobrý den, chci informovat všechny občany ČR, že paní Peachocová je poctivá věřitelka, před pár týdny jsem od ní dostal půjčku 500 000 Kč, když jsem zde na webu narazil na její kontakt. takže pokud potřebujete půjčku, kontaktujte ji a určitě budete mít svou půjčku za normální úrokovou sazbu e-mail: pechocovamichaela@gmail.com
whatsapp + 420702573878
Doplňkové informace
Id inzerátu: 283
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 3
Orientace: Východ
Energetická náročnost: F – Velmi nehospodárná
Charakter kontrukce: Nízkoenergetický
Stav: Špatný
Způsob vytápění: krb

Inženýrské sítě:

Elektřina

Okolí:

obchody
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace