JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Pronájem komerční nemovitosti Obchod a služby, 25 m²

Piaristů, Mikulov

10 000 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 10 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 25 m²
Druh komerčního objektu

Obchod a služby

Nabízíme nevybavený prostor pro tetovací studio k podnájmu v centru města Mikulov na ulici Piaristů 2. V 1/2 se nachází pánské holičství které se nachází v 1. místnosti. Součástí prostoru je také sociální zařízení. Otevírací doba holičství je Po-Pá 9-19:00. Rádi vám také zajistíme rezervační systém. Cena podnájmu je včetně energií.
Doplňkové informace
Id inzerátu: 367
Vlastnictví: osobní
Orientace: Východ
Energetická náročnost: D – Nevyhovující
Stav: Dobrý

Inženýrské sítě:

Internet
Elektřina
Vodovod
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace