JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Pronájem komerční nemovitosti Stravovací objekt, 66 m²

Pobřežní, Praha 8

45 000 Kč
Na typické provizi RK ušetříte: 45 000 Kč
Prodejce Přímý vlastník
Plocha nemovitosti: 66 m²
Druh komerčního objektu

Stravovací objekt

Vybavení:

Parkování
Nabízíme podnájem vybavených prostor restaurace SushiGuru v srdci pražského Karlína. Restaurace se nachází na frekventované ulici Rohanské nábřeží, naproti modernímu komplexu administrativních budov River Garden Office s obsazenými kancelářemi a byty. 3 minuty chůze od stanice metra a tramvaje Křižíkova.

- Prostory jsou vhodné pro sushi restaurace, bistro či kavárnu. V prostoru není možné používat klasickou teplou kuchyni - absence vzduchotechniky. Pouze omezeně.
- Aktuálně je prostor kolaudovaný jako Sushi restaurace.
- Celková podlahová plocha restaurace je 66 m2 a skládá se z baru (34,18 m2), restaurace (17,43 m2), zázemí pro personál (7,77 m2), šatny (1,7 m2), WC pro personál, pánské a dámské toalety pro zákazníky.
- Počet míst cca 21 + 6
- Prostory k dispozici ihned.
- Parkování před provozovnou možné

Provozovna má velkou zkušenost s rozvozem jídel a je velmi oblíbená u osazenstva kanceláří a bytů z protějšího komplexu. Celkové know – how provozovny je možné předat se smlouvou.

Měsíční podnájemné 45.000 Kč + náklady na energie cca 6.000 Kč měsíčně;
vratná jistota (kauce) 90.000 Kč;
jednorázové odstupné 200.000 Kč.

Zaujala vás tato nabídka? Kontaktujte mne na +420 603 323 992 nebo na bevents@email.cz a domluvte si osobní prohlídku!

Těším se na viděnou! Jarda Brejl
Doplňkové informace
Id inzerátu: 488
Vlastnictví: obecní
Orientace: Severo-západ
Energetická náročnost: C – Vyhovující
Stav: Po rekonstrukci

Inženýrské sítě:

Internet
Elektřina
Plyn
Kanalizace
Vodovod
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace