JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Pronájem komerční nemovitost

0 Km

304, Prague 10

Dobrý den, potřebujete urgentní půjčku paní jana, je spolehlivým poskytovatelem půjčky, můžete mít půjčku od 20 000 Kč do 85 000 000 Kč s běžnou sazbou, pokud potřebujete půjčku naléhavě, kontaktujte ji na email: jryzova@gmail.com WhatsApp:+420739285330

Vídeňská třída, Znojmo

Dobrý den, pronajmu obchodní a skladové prostory (303m2) se sociálním zázemím a kuchyňskou linkou. K dispozici jsou také 4 parkovací místa. Pro více informací prosím volejte.

Obrnice, Obrnice

nabízím jako vlastník k dlouhodobému pronájmu objekt - nebytový prostor 60 m2 v klidné části obce Obrnice ( PSČ 43521). Objekt je dostavěn a zkolaudován v roce 2012. Využívaný jako prodejna čtyřkolek a pneuservis. Přípojky Elektrika 220V, voda, odpady, vytápění zatím neřešeno. Podlaha dlažba, velká okna výlohy, malé okno otvírací, dva vchody. Objekt je zateplený, zatím bez fasády z důvodu možné změny dispozice oken ( výloh), možnost výměny za menší klasická okna. K objektu je zepředu vlastní chodník, možnost parkování do 10 metrů nebo zřízení vlastního vjezdu a parkování u objektu. Oploceno z vnější strany, možnost řešení dalšího oplocení dle požadavků případného nájemce. K objektu mohu nabídnout pozemek o rozloze 500m2, který není v ceně objektu. Poplatky za služby nejsou v ceně zahrnuty. Možnost hlídání 24/7. Široká možnost využití, změna užívání k dispozici.

Obrnice, Obrnice

nabízím jako přímý majitel k dlouhodobému pronájmu rozlehlý komerční areál zahrnující pozemek o výměře 1400 m2 s se zkolaudovanými objekty - velká unimobuňka a sklad ( viz foto) v klidné části obce Obrnice (PSČ 43521) ke komerčním účelům (servis, pneuservis, výroba, služby sídlo firmy atd.) nebo jako skladovací či manipulační plocha. Pozemek je převážně betonový a štěrkový, v zadní části pozemku je nová betonová plocha. Areál je oplocen z vnější strany, přičemž je v plánu oplocení i z vnitřní strany dle požadavků případného nájemce. Na pozemku je velká unimo buňka, s přípojkou elektriky 220/360, vody, odpady, vytápěná elektrickými přímotopy, provozuschopná, možnost rekonstrukce. Dále se na pozemku nachází velký plechový přístřešek s betonovou podlahou, dřevěný zateplený sklad (viz foto) s přípojkou elektriky 220V, podlaha betonová. K dispozici může být vlastní vjezd, rekonstrukce objektů po dohodě s možností úlevy na nájmu po dobu 3 měsíců.Možnost hlídání 24/7. Cena nezahrnuje poplatky za služby. Široký výběr využití, vše řádně zkolaudováno, bude vyklizeno.

Piaristů, Mikulov

Nabízíme nevybavený prostor pro tetovací studio k podnájmu v centru města Mikulov na ulici Piaristů 2. V 1/2 se nachází pánské holičství které se nachází v 1. místnosti. Součástí prostoru je také sociální zařízení. Otevírací doba holičství je Po-Pá 9-19:00. Rádi vám také zajistíme rezervační systém. Cena podnájmu je včetně energií.

Smetanova 481/13, Žďár nad Sázavou

PRONÁJEM OBCHODNÍCH PROSTOR ŽĎÁR NAD SÁZAVOU Smetanova 481/13 OD 1.7.2023 Nabízíme komerční prostor k pronájmu (nejlépe pro kadeřnictví ) Kadeřnictví preferujeme, ale není podmínkou. Prostor je zkolaudovaný pro obchodní účely(služby péče o tělo.. manikúra, pedikúra , kadeřnictví, solárium,masáže,PMU, maloobchod.... Částečně vybavený prostor o výměře cca 40m2 v přízemí ,s vlastním wc, vchodem, šatnou,úklidovou místností,odsáváním, výlevkou, větracím oknem a výlohou do ulice, - samostatný elektroměr, vodoměr, plynoměr, parkování, wifi, webové stránky.V červenci 2022 položena nová, plošná, zátěžová dlažba, výmalba a nová kuchyňská/ pracovní/ linka/ recepce ...Pro více informací mne kontaktujte na tel. + 420 739 255 960 Pronájem 10 000,- kč + režie www.studio-cool.cz Zdena Urbanová Pokud se nedovoláte, zanechte prosím sms...ozvu se Vám.

od, prague

nebankovní půjčky do 24 hodin v ČR. Máme nejnovější nabídky půjček pro každého, kdo potřebuje půjčku, nabízíme půjčky od 50 000 Kč do 50 000 000 Kč s úrokovou sazbou, naše úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Půjčka je velmi bezpečná a férová. E-mail: vasilovavilma770@gmail.com

Měnín, Měnín

Objekt v průmyslovém parku mezi Měnínem a Otmarovem.

Kpt. Stránského, Praha - Černý Most

Bez realitky pronajmu zařízenou kancelář pod vlastním uzavřením o velikosti 22 m2 ve 4.patře budovy (výtah - bezbarierový přístup). Vytápění ústředním topením, možnost internetového připojení. Cena: 2.600,- Kč + 400,- Kč za služby měsíčně. Adresa je Kpt. Stránského 996/2, Praha 9

Karpatská, Praha

Pronajmu sklad v bytovém domě v ulici Karpatská ve skvělé dostupnosti od MHD a centra Prahy. Prostor má 17.5 m2, je v suterénu bytového domu, nemá žádná okna. K dispozici elektřina. Nelze provozovat jako hudební zkušebna ani pro hlučný provoz. K dispozici sociální zařízení.
ZOBRAZIT [10] - 20 - 30
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace