JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Prodej a pronájem nemovitostí

0 Km

Krakovská, Praha 1

Prostory dříve využívány k provozu nočního klubu . Více podrobností rád zďělim při osobním setkání.

Hajnice, Hajnice

Novostavba rodinného domu o výměře 155 m³ v obci Hajnice. Jedná se o přízemní bungalov s půdními prostory. S pozemkem o celkové výměře 1 116 m2, který se nachází v centru obce. Dispozice domu: vstupní chodba, technická místnost, samostatné WC,koupelna , 2 dětské pokoje, obyvací pokoj s kuchyní a ložnice s koupelnou a šatnou. Topení je řešeno podlahovým topením, společně s krbovými kamny napojenými do systému ústředního vytápění. Nemovitost vhodná k trvalému bydlení. realitky nevolat

Přebozy, Přebozy

2 domky 2+1,2×50m2 na společném pozemku 100m2+ zahrada(parcela k zástavbě)817m2. U domů dvůr,dvorek+předzahrádka, koupelna(el.bojler)+WC splach. přístup zvenku,kanalizace,el.,ústř.topení,kotel uhlí+el.,dílna,sklad.místn.na dřevo,topivo zvláštní vchod.Domy před rekonstrukcí.Přívod vody z vlastní studny na parcele-zahrada 817m2,k zástavbě,15m od stavení,el 220/380,el.sopka u vchodu,veř.kanalizace.Parcela-zahrada součást prodeje jako celek.

Volgogradská, Ostrava-Zábřeh

Prodám byt 3+1 v ulici Volgogradská v Ostravě-Zábřeh. Byt se nachází ve vyvýšeném přízemí panelového domu a v rodinné čtvrti. V blízkosti domu najdete pasáž Kotva, v jeho okolí jsou restaurace, potraviny, banky, drogerie, zábavní centrum Loď, kino Luna, základní i mateřskou školu. Byt prošel částečnou rekonstrukcí a je v pěkném stavu. K bytu náleží také velké sklepní prostory. Dům prošel revitalizací - plastová okna, fasáda, zateplení. Ideální pro rodinu s dětmi.

Červený Hrádek, Červený Hrádek

Krásná, romantická chalupa o celkové podlahové ploše 162m2, na pozemku o celkové rozloze 3140m2. Nemovitostje dnes využívaná jako rodinný dům s ateliérem. Historicky se jedná o bývalý výměnek (vejminek) k sousednímu mlýnu. V roce 2017 proběhla zdařilá rekonstrukce, při které dům dostal úplně novou střechu včetně krovů, nové instalace především elektro, plyn a topení a byl napojen na obecní vodovod i kanalizaci. Dále má celkově nový interiér a ve vzniklém podkroví, po zvýšení střechy, byl vybudován pokoj a veliký ateliér. Do podkroví byly také vytaženy stoupačky rozvodů, pro budoucí napojení koupelny nebo kuchyně. Ve střeše podkroví jsou nová střešní okna, ostatní okna jsou starší, dřevěná, špaletová, též vchodové dveře jsou zatím nevyměněné, dřevěné. V přízemí je kuchyně vybavená plynovou varnou deskou a elektrickou troubou, a koupelna s pračkou a sušičkou. To vše v domě zůstane. K domu patří ještě kůlna, dílna a garáž. Před domem je vyhrazené parkovací místo. Malý kousek za domem je louka a kousek lesního pozemku, nyní využíváno jako pastvina a ustájení pro kozy. Zahrada je udržována jako přírodní a je na ní několik zákoutí s možností příjemné relaxace. Na pozemku je i kopaná studna pro zalévání zahrady, což je voda zdarma. V obci je poměrně kvalitní infrastruktura, kvalitní spojení autobusem na všechny směry - Kolín, Kutná Hora, Uhlířské Janovice, Vlašim a Prahu. Jsou zde aktivní ochotníci a Sbor dobrovolných hasičů. Je zde i obchod s potravinami a vyhlášené řeznictví, kam jezdí nakupovat lidi ze širokého okolí. Dům je pak situován ve slepé ulici, což zajišťuje naprostý klid, proti mlýnu, což zase znamená hezký výhled.

Dr. A. Stojana, Horní Moštěnice

PRODEJ NEMOVITÝCH VĚCÍ V RÁMCI ZPENĚŽENÍ MAJETKOVÉ PODSTATY Forteslegal insolvence v.o.s., insolvenční správce dlužníků Roman Mazaník a Jitka Mazaníková, Sp. zn.: KSOL 10 INS 633/2023, oba trvale bytem Luková 39, 751 03 Brodek u Přerova, nabízí k přímému prodeji mimo dražbu nejvyšší nabídce majetek sepsaný v soupisu majetkové podstaty, a to: • spoluvlastnický podíl ve výši 1/6 ideální na nemovité věci – parcele p.č. 415/14 orná půda, jak je zapsáno u Katastrálního úřadu pro Olomoucký kraj, katastrální pracoviště Přerov na listu vlastnictví č. 180 pro katastrální území a obec Beňov, • spoluvlastnický podíl ve výši 1/6 ideální na nemovitých věcech – parcele p.č. 878/40 orná půda, parcele p.č. 878/52 orná půda, parcele p.č. 878/53 orná půda a parcele p.č. 878/60 orná půda, jak je zapsáno u Katastrálního úřadu pro Olomoucký kraj, katastrální pracoviště Přerov na listu vlastnictví č. 377 pro katastrální území a obec Horní Moštěnice, • spoluvlastnický podíl ve výši 1/6 ideální na nemovitých věcech – parcele p.č. 519 orná půda a parcele p.č. 579 orná půda, jak je zapsáno u Katastrálního úřadu pro Olomoucký kraj, katastrální pracoviště Přerov na listu vlastnictví č. 147 pro katastrální území Přestavlky u Přerova, obec Přestavlky. Prodej je uskutečňován za následujících podmínek: – mimo dražbu přímým prodejem, – majetek bude prodán nejvyšší nabídce, nejméně však za cenu stanovenou znaleckým posudkem, tj. 131 600,- Kč, – insolvenční správce si může vyhradit právo odmítnout všechny předložené nabídky nebo podmínky prodeje modifikovat. Pro bližší informace (písemně nebo elektronicky): e-mail: ir@forteslegal.cz adresa: Vranovská 45/1, 614 00 Brno Lhůta pro podávání nabídek končí dne 31.3.2024, nabídky podávejte prostřednictvím e-mailu ir@forteslegal.cz. Tato nabídka není veřejnou nabídkou ve smyslu ustanovení § 1780 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.

Na Výsluní, Dřísy

Nabízíme k prodeji prostornou novostavbu RD 5+kk s jižně orientovanou slunnou terasou a velkým pozemkem, Dřísy u Brandýsa nad Labem - Stará Boleslav. Velikost pozemku 3.686 m2. Nemovitost se nachází v klidné okrajové části obce Dřísy, ul. Na Výsluní. Na rovinatém pozemku s jižní orientací stojí velmi moderně pojatá novostavba rodinného domu s rovnou pultovou a šikmou střechou a zastavěnou plochou 242 m2. Dispozice domu nabízí rozlehlý prosklený obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na terasu. Dále dvě ložnice, dva další pokoje, dvě koupelny a technickou místnost. Vše s velkými a atypicky řešenými okny a dveřmi. Celkový dojem obytné části domu velkoryse doplňuje navazující terasa se širokými schody do upravené zahrady. Novostavba zcela přesvědčuje svým celkovým moderním řešením a použitými prvotřídními materiály a technologiemi. Např. topení řešeno tepelným čerpadlem Stiebeleltron vzduch-voda v provedení do podlahy včetně chlazení. Domovní větrací podhledová jednotka Vaillant s rekuperací. Okna hliníková s vakuovanými trojskly. Podlaha v obývacím pokoji, přírodní dubová. Záruka na bezúdržbový materiál střechy 25 let, životnost 60 let. Terasa - 93 m2 je z mořeného exotického dřeva MIRINDIBA. Štítek energetické náročnosti budovy klasifikace A (!). Polovina zahrady založené u domu je oplocená se vzrostlým živým plotem, dobře prospívajícími ovocnými stromy, budoucím jezírkem a nadzemním koupacím bazénem s filtrací. Vlastní vydatná vrtaná studna s kvalitní vodou. Tlaková kanalizace. Vzdálenější zatím volná polovina pozemku vybízí dostatečnou velikostí například ke stavbě tenisového kurtu… Vydařený, moderní, kolaudovaný dům je nyní nabízen ještě před úplným dokončením, což umožní novému majiteli finalizovat detaily a vložit do stavby „svého ducha“. Poloha nemovitosti zajišťuje klid, daleký zelený výhled a základní občanskou vybavenost v místě. Kostelec nad Labem 9 km, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav 10 km, metro Praha Černý Most 24 km.

dymokurská, Městec králové

Komplexní pozemková reforma zahájena. Na pozemku ve výstavbě okružní křižovatka.

Skřivánčí, Opava

Prodám byt 4+1 v osobním vlastnictví v Opavě. Jedná se o velký, slunný, prostorný byt o rozloze 124m². Plastová okna, kondenzační kotel. K bytu náleží balkón, sklep a podíl na společných prostorech. Byt je ve 3. nadzemním podlaží, zabírá celé patro a je možné jej rozdělit na dvě bytové jednotky. V zájmu volejte na 720 752 117

Ve struhách, Praha 6

Nabízím zděnou garáž k prodeji 17 m2 m v klidné ulici Ve struhách, Praha 6 Dejvice. Garáž je v osobním vlastnictví a je vhodná ke garážování automobilu, motocyklu či jako sklad nebo investice k následnému pronájmu. Na nemovitosti neváznou věcná břemena, zástavní práva ani jiná právní zatížení. Technický stav dobrý, elektřina není zavedena.
ZOBRAZIT [10] - 20 - 30
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace