JAK TO FUNGUJE?
VLOŽTE INZERÁT
Nastavíte si všechny informace, nahrajete fotografie. Popíšete největší lákadla okolí. My inzerát zdarma zveřejníme. Postaráme se, aby se dostal jen k potenciálním kupcům.
INZERUJTE BEZ POPLATKU
Ať jste realitka nebo přímý vlastník, nad kávou domluvíte prodej přímo s kupujícím nebo s profi realitkou. Vše je ve vaší režii. Neplatíte navíc ani korunu, a už vůbec ne za inzerci.
URYCHLETE PRODEJ
Odhad ceny nemovitosti, půdorys objektu, fotografování a rozšířená reklama. Pokud chcete zvýšit své šance, tyto placené služby vám pomohou. Máte ležáky a realitka nezafungovala? Doporučujeme i ověřené makléře profíky!

Časté dotazy

Nic neskrýváme. Ptejte se na cokoli.

 

Je vaše služba zdarma?

Ano je. Od registrace po prodej/nákup nemovitosti nám nezaplatíte ani korunu. Zpoplatněné jsou jedině doplňkové služby, které urychlují prodej.

 

Jste realitní kancelář?

Nejsme. Prodej a nákup opravdu probíhá navzájem mezi lidmi. Pokud budete chtít s prodejem pomoct, doporučíme vám ověřeného realitního makléře. Ten ale působí samostatně.

 

Proč bych měl/a využít prodáváme.To?

Trh s nemovitostmi je zahlcen nabídkami realitních kanceláří. Prodávající a kupující jsou hnáni do nevýhodných podmínek, ve kterých se mnohdy nevyznají. Naším cílem je lidem vrátit hlavní slovo na trhu s nemovitostmi. Nechceme, aby prodávající byli obtěžování nevyžádanou nabídkou realitních makléřů, aby byli manipulování do špatných obchodů. Chceme uzdravit realitní trh.

V čem je prodáváme.To jiný než ostatní?

Nabízíme výhody volného prodeje a prodeje s realitní kanceláří v jednom. Vlastník si může zvolit, jestli bude prodávat nemovitost sám, nebo si nechá pomoct od realitního makléře.

 

Jak nejlépe prodat nemovitost?

Svou nemovitost můžete vystavit na našem portálu a čekat na první nabídky. Ty někdy přijdou hned, někdy za týden, dva. Nebo můžete své šance zvýšit. Největším problémem u inzerátů je, že si zájemci z fotek nedokáží představit reálné dispozice nemovitosti. Tomu dokážeme pomoci zpracováním půdorysu nebo pořízením leteckých fotografií dronem. Pokud si nejste jisti, jestli vámi nabízená cena nemovitosti je adekvátní, necháme ji nacenit odborníkem. Všechny doplňkové služby si můžete objednat již při vytváření inzerátu nebo později v nabídce Objednat doplňkové služby.

 

Budu moci inzerát předčasně smazat?

Samozřejmě. Inzerci můžete kdykoli přerušit v nastavení svého účtu.

 

Můžu do inzerátu nahrát video a jak?

Můžete. Video je nejprve třeba nahrát na Youtube. Pak už jen stačí do inzerátu zkopírovat jeho link.

 

Nemovitost chci koupit, jak mám postupovat?

Po registraci je v sekci vyhledat nemovitost možné zadat upozornění emailem. Zde si specifikujete nemovitost, která Vás zajímá. Z našeho portálu Vám budou chodit zprávy o nově přidaných nemovitostech. V emailu pak bude i možnost zrušení těchto upozornění.

 

Je inzerce umožněna in realitním kacelářím?

Ano, v nabídce najdete i inzeráty realitek. Takové inzeráty jsou vždy označeny, aby bylo jasně vidět, že nejde o nabídku přímého vlastníka.

 

 

 

Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu prodavameto.cz s tím vyjadřujete souhlas Další informace